Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Celem projektu jest wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID–19 w dniu udzielenia pomocy znajduje się w trudnej sytuacji finansowej lub odnotował spadek obrotów o co najmniej 30 % w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020, w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca roku ubiegłego. Dofinansowanie przysługuje na okres 3 miesięcy (lipiec-wrzesień 2020) w wysokości 250 643,10 zł i może być przeznaczone na koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz te związane z finansowaniem kapitału obrotowego. Wkład Funduszy Europejskich 250 643,10 zł.

Mapa serwisu       Kontakt
 
Informacja o rozkładzie  
 
Strefa pasażera  
 
Wynajem autobusów  
 
 
Szukaj połączenia
Z:
Do:

Oferta wynajmu

Oferujemy możliwość indywidualnego wynajęcia autobusu. Posiadamy szereg typów pojazdów dostosowanych wielkością i wyposażeniem dodatkowym do indywidualnych potrzeb zamawiających. 6 naszych autobusów posiada licencje na wykonywanie międzynarodowego transportu osób, co oznacza możliwość wynajęcia autobusu na dowolną trasę europejską.

Informujemy, że wytypowane przez nas trzy autobusy do przewozu 48, 35 i 28 osób otrzymały certyfikaty uprawniające do wjazdu do "zielonych stref" w największych miastach Niemiec miedzy innymi: Berlin, Studgart, Augsburg, Monachium, Heidelberg.

Kliknij aby zapoznać się z naszym taborem lub skorzystaj z formularza wynajmu autobusu.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w likwidacji w Wałczu
ul. Wojska Polskiego 54 | 78-600 Wałcz |Internet: www.pkswalcz.com.pl | Email: pkswalcz@pkswalcz.com.pl
Projekt i realizacja KAMPEKI